Mój syn uczęszczał przez rok do przedszkola Daisy. Po tym roku pozostały mi tylko najcieplejsze i najprzyjemniejsze uczucia. W przedszkolu pracują świetni nauczyciele, są zawsze przesympatyczni, responsywni i chętni do pomocy. Ciocie witały mojego syna z uśmiechem, odsyłały go uściskiem, a od mojego syna słyszałam o nich same dobre rzeczy.

Przedszkole posiada bogaty program nauczania i wiele zajęć sprzyjających rozwojowi dziecka. Dzieci często coś rysują, tworzą, malują i rzeźbią. Dyrektorka Daisy jest po prostu cudowna, z łatwością rozwiązuje problemy o dowolnej złożoności i zawsze idzie na kompromis.

Podsumowując, chcę powiedzieć, że Przedszkole Daisy spełniło wszystkie moje potrzeby jako rodzica – syn ​​był szczęśliwy, dobrze odżywiony, otoczony miłością, szacunkiem i ciekawą zabawą.

opinie rodziców

Luiza

Super miejsce dla maluchów, Ciocie są przekochane i bardzo bardzo miłe. Bardzo chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za opiekę nad Luizą. Będę żłobek Daisy polecać z całego serca.

Rodzice Luizy

opinie rodziców

Ola

Córka spędzila w Daisy 5 pięknych lat i cięzko było się rozstać. Będziemy zawsze ciepło wspominać ten czas. Uważność, troska i pomoc na każdym etapierozwoju Olidawał nam poczucie bezpieczeństwa i sprawiał że zawsze byliśmy spokojni i pewni że opieka jest na najwy,ższym poziomie. Z całego serca polecamy Daisy, a Pani Basi i całemu personelowi cudownych „cioć” jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Rodzice Oli

opinie rodziców

Jesteśmy bardzo zadowoleni z placowki. Ciocie są bardzo cieple i troskliwe, a zarazem profesjonalne. Nasze maluchy bardzo chętnie uczęszczały do żłobka. Jedyny minus to konieczność samodzielnego zamawiania posiłków (przez aplikację). Zajęcia odbywające się w żłobku rożnorodne i ciekawe, widać ich wpływ na rozwój maluchów.

opinie rodziców

SRIYANSH

Cieszymy się, że udało nam się znaleźć Żłobek Daisy. Pani Basia jest bardzo pomocna i wspierająca od pierwszego dnia. Chociaż Sriyansh był początkowo twardym chłopcem, stopniowo plepszył się i doszedł do stanu, w którym tęskni za przyjaciółmi i nauczycielami ze żłobka.

NAUCZYCIELE SĄ BARDZO BARDZO CIERPLIWI I DBAJĄ O KAŻDE DZIECKO Z TAKĄ SAMĄ MIŁOŚCIĄ I WSPARCIEM.

SRIYANSH NAUCZYŁ SIĘ BARDZO DUŻO DOBRYCH NAWYKÓW W KRÓTKIM CZASIE. JEGO ZACHOWANIE BARDZO SIĘ ZMIENIŁO. ANGELIKA JEST JEGO ULUBIONĄ NAUCZYCIELKĄ, A ŻŁOBEK JEST JAK RODZINA.

Ogólnie jako rodzice jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z Daisy i zawsze będziemy ją polecać. W rzeczywistości chciałbym, aby moje dziecko dołączyło do przedszkola Daisy, kiedy wrócimy.

opinie rodziców

Bracia

Po kilku latach spędzonych zagranicą, Daisy to było dokładnie to czego szukaliśmy- małe, przyjazne I międzynarodowe środowisko, gdzie nasi chłopcy (3 i 4 letni w tym czasie) mogli kontynuować naukę angielskiego w naturalny sposób. Wiele razy słyszełiśmy od naszych chłopców że kochają ciocie, a to najlepsza rekomendacja. Odeszliśmy z łzami, ponieważ nasza podróż kontynuowana była do szkoły, ale bardzo polecam Daisy. Przedszkole mieści się w cichej okolicy, posiada własny ogród, niedalek jest las oraz duży plac zabaw tylko dwie minuty drogi. Daisy ma również bardzo pomocną właścicielkę, która zawsze jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania czy potrzeby. Dzieci miały zajęcia z tańca, warsztaty, wycieczki.

opinie rodziców

Emilia

Moja córka Emilia spędziła w żlobku „Daisy” 18 miesięcy i uważam że był to dla niej dobry czas. Dużo się nauczyła, lubiła zajecia muzyczne i lekcje angielskiego, nie musiałem jej zmuszać do przychodzenia rano do „Daisy”, a do domu niemal codziennie wracała uśmiechnięta. Jako rodzic nie miałem też nigdy poważnych zastrzeżeń do decyzji podejmowanych przez wychowawczynie w kontekście opieki nad córką. Pod koniec okresu obecności córki w żłobku ciocie pomogły córce przewyciężyć traumę związaną z chodzeniem na bolącej nóżce, co było dla nas jako rodziców dużą pomocą w rozwiązaniu tego problemu.

opinie rodziców

Michał i Kacper

Do złobka Daisy chodziło dwoje moich dzieci. Z czystym sumienie polecę go każdej Mamie zastanawiającej sie nad oddaniem dziecka do żłobka. Bardzo serdeczne Panie, odpowiadające na każde pytanie o dziecko i słychające indywidualnych próśb dotyczących przyzwyczajeń obu moiich dzieci ( np spanie z konkretną zabawką itp) -.

Bardzo dziękujemy wszystkim ciociom za cierpliwość i ciepło dane moim dzieciom

Mama Michała i Kacpra

opinie rodziców

Hana

Chcielibyśmy podziękować za czas, który Hana spędziła w Daisy. Czuła się tutaj miło, bezpiecznie, szczęśliwie. Codziennie była podekstytowana aby iść do przedszkola.

Dziękujemy za miłość, cierpliwość i wsparcie okazane jej (i namJ

opinie rodziców

Ada

Ciocie są bardzo przyjazne i profesjonalne. Otoczenie jest miłe i czyste. Nasza córka bardzo lubi tu przebywać i świetnie się bawi.

Rodzice Ady

opinie rodziców

Franek

Syn rozpoczął przygodę ze żłokiem w wieku 14 miesięcy, ciocie wspaniale się nim zaopiekowały. Nigdy nie było problemu z zostaniem, sam chętnie wchodził do Sali. Pobyt w żlobku Daisy sprawił, że bardzo się rozwinął, poznał wiele nowych słów w j. Polskim i j. Angielskim. Każdy aspekt w żłobku spełniał nasze oczekiwania w 100%!

Bardzo dziękujemy za wspólny czas i zaangażowanie.

opinie rodziców

Julek

Czas spędzony w przedszkolu był dla Julka bardzo owocny – wiele się nauczył, poznał swoich kolegów i koleżanki o których mówi również w domu. Ciocie dały mu wiele ciepła i życzliwości (zawsze mógł się do nich przytulić, a podczas choroby Pani Madzia często pytała o zdrowie Julka). Jako rodzice szczerze polecamy przedszkole DAISY przy ul. Krymksiej 6c. Jesteśmy zadowoleni z z kontaktu zarówno z Panią Dyrektor, jak też ze wszystkimi ciociami. W naszej ocenie Julian w przedszkolu był zawsze odpowiednio traktowany i miał poczucie bezpieczeństwa oraz czuł się ważny. Serdecznie dziękujemy za wszystko, życzylibyśmy sobie żeby następne przedszkole Juliana było tak samo dobre jak DAISY.

opinie rodziców

Sreehari

Shreehari spędził prawie trzy lata w Daisy i jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wsparcie i opiekę ktorą otrzymał w Daisy.

Chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna w Daisy za świetną opiekę i miłość daną naszemu synowi.

Nie było dnia kiedy nie chciałby iść do przedszkola. Cieszył się na każde zajęcia i uwielbiał wszystkich przyjaciół i ciocie.

Dziękujemy że spowodowaliście iż byliśmy bez stresu w pracy.

Rodzice Sreehari

opinie rodziców

Tomek

Polecam Akademię Malucha Daisy wszystkim znajomym, którzy szukają żłobka dla swojego dziecka w Krakowie.

Jestem bardzo zadowolona z opieki, współpracy przy nauce samodzielności i codziennych czynnościach. Tomek bardzo chętnie uczęszczał do Daisy, zawsze miło wypowiadał się o ciociach. Wszystkie ciocie są bardzo wyrozumiałe i świadome roli, niezwykle ważnej, jaką odgrywają w życiu maluchów. Nigdy nie spotkalam się z ich strony z brakiem zrozumienia czy chęci pomocy. Tomek zna wiele piosenek i słów w języku angielskim i bardzo chętnie uczy się kolejnych w domu.

Mój starszy syn również uczęszczał do Akademii kilka lat temu i poziom placówki nie zmienił się, opieka jest na najwyższym poziomie.

pozdrawiamy

opinie rodziców

Karol

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Karola w żłobku DAISY. Przez dwa lata Karol bardzo dużo się nauczył. Od początku uczony był w żłobku samodzielności, dzięki czemu rownież w domu samodzielnie jadł, ubierał się, dbał o czystość. Współpraca z wychowawcami była bezproblemowa i owocna, dzięki czemu Karol pożegnał smoczek czy przeszedł trening czystości. Ze żłobka zawsze wracał zadowolony i czysty. Dzięki temu, ze mial kontakt z dziećmi, łatwiej nawiązuje znajomości, jest otwarty i osłuchany z językiem angielskim. Rozumie wiele poleceń i zna sporo słów. Przez cały ten okres mieliśmy zaufanie do Pań zajmujących się Karolem, były bardzo lubiane przez nas, przez Karola, przez Marysię (siostrę). Będziemy polecać żłobek Daisy jako miejsce, w jakim dziecko nie tylko milo spędza czas, ale przede wszystkim dużo się uczy i staje się bardzo samodzielne.

Rodzice Karola

opinie rodziców

Samek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Samka w przedszkolu. Samek uczęszczał do przedszkola przez prawie ostatnie dwa lata. Bardzo dużo się przez ten czas nauczył, zdobył przyjaciół, poznał wspinaczkę na skałach i na ściance. Jako rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad synem i wychowanie go na pięciolatka. Samek miał wspaniałe zajęcia w przedszkolu, za organizację których jesteśmy bardzo wdzięczni. Były też niezapomniane wycieczki. Dziękujemy. Wyjątkowo wspominamy występy dzieci z różnych okazji, były to niezapomniane chwile.

Zdecydowanie polecamy i będziemy polecać Punkt Przedszkolny Daisy innym rodzicom. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy w kontakcie.

Rodzice Samka

opinie rodziców

Leon

Nasz synek Leonek uczęszczał do żłobka „Daisy” 1 rok i 3 miesiące. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką Panie nauczycielki zapewniły synkowi. Na początku byliśmy pełni obaw z czasem jednak zauważyliśmy że Leon chodzi chętnie do żłobka i i nabywa nowych umiejętności między innymi nauczył się jeść wiele nowych potraw, nauczył się nazywać kolory, kształty po angielsku. Dużym plusem żłobka są liczne zajęcia dodatkowe, teatrzyki, bale, zabawy, zdjęcia z grupą żłobkowych kolegów i koleżanek.

Dziękujemy za wspaniałą opiekę wszystkim będziemy polecać żłobek Daisy. Wszystkie Panie były miłe i bardzo się starały.

Rodzice Leona

opinie rodziców

Nie mamy żadnych uwag, wszystko super :) Zostajemy w Daisy w przedszkolu.

opinie rodziców

Nauczycielki I personel żłobka był bardzo uprzejmy. Czułam się bezpiecznie kiedy zostawiałam syna w żłobku. W przeciągu ostatniego roku nie miałam uwag. Zdolności językowe mojego syna się rozwinęły, strukturalne podejście żłobka do nauki języka da mu solidną bazę do nauki.

opinie rodziców

Jeremi

Jeremi zaczął uczęszczać do żłobka Daisy gdy miał 11 miesięcy. Przez kilka pierwszych dni miał program adaptacyjny, po którym bez problemu zostawał. Miałam wrażenie, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, przemyślane, widać wieloletnie doświadczenie. Panie pracujące sympatyczne, wyrozumiałe, czułam się bezpieczna oddając synka, a Jeremi nauczył się dzielić zabawkami, z innymi dziećmi, wchodzić z nimi w interakcje oraz uważać na mniejsze od siebie dzieci.

Polecamy to miejsce z całego serca.

Rodzice Jeremiego

Jeremi - opinie rodziców

Advik

Jesteśmy spokojni kiedy Advik idzie do żłobka. Zawsze Zawsze chętnie chciał iść do Daisy i bawić się z ciociami i innymi dziecmi. Nauczył się wiele rzeczy słów angielskich ktore wykorzystywał i zaskakiwał nawet nas czasem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszych usług.

Dziękujemy wam bardzo za opiekę nas Advikiem

Rodzice Advika

Advik - opinie rodziców

Giovanna

Daisy to bardzo dobra opcja dla obcokrajowców w związku z tym iż mówi się tam w języku angielskim. Czuliśmy się dobrze i komfortowo zostawiając córkę w z Nauczycielkami w żłobku ponieważ były one zawsze miłe dla Giovanny. Uważamy że jedzenie było bardzo dobre bo Giovanna zawsze dobrze jadła. Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję polecić Daisy innym osobom.

Rodzice Giovanny

Giovanna - opinie rodziców

Ryota

Pomimo tego, że w początkowych miesiącach syn wydawał się nie chcieć oderwać od mamy I taty, teraz praktycznie codziennie idzie do żłobka z uśmiechem. Napewno lubi żłobek i opiekunki. Wydaje się rozumieć angielski co będzie dla niego ogromnie pomocne w przyszłości. Dziękujemy Nauczycielom za bezpieczne zajmowanie się Ryotą i a jego edukację.

Rodzice Ryoty

Ryota - opinie rodziców

Julek

Żłobek Daisy to było wspaniałe miejsce dla Julka. Przez te kilka miesięcy nauczył się tak wielu czynności, że ciężko je wszystkie tutaj wymienić. Ciocie były bardzo troskliwe i zawsze informowały o tym, jak Julkowi minał dzień. Julian w żłobku nawiązal kontakt z innymi dziećmi i stał się bardziej otwarty oraz komunikatywny. Ciocie starały się, by dzieci codziennie wychodziły na spacer i tworzyły im bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności. Julek był zawsze zadbany i (po okresie adaptacji) uśmiechnięty.

Bardzo polecamy żłobek Daisy gdzie dzieci mogą w naturalny i przyjemny sposób po prostu uczyc się życia:)!

Dziękujemy za to piękne miesiące spędzone razem z Daisy.

Rodzice Julka
Elżbieta i Robert

Julek - opinie rodziców

Pedro

Chciałabym powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolona z Przedszkola Daisy. Przez cały pobyt mój syn był tam traktowany bardzo dobrze, bardzo się rozwinął i cieszył się z tego, iż może brać udział w zajęciach i wycieczkach.

Polecam żłobek i przedszkole Daisy moim wszystkim przyjaciołom.

Marianna and Simone

Pedro - opinie rodziców

Rozalia

Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić żłobek Daisy. Rozalka uczęszczała do niego ponad 1,5 roku. Szybko się zaadoptowała i chętnie do żłobka chodziła. Podobał nam się codzienny kontakt z językiem angielskim (z czego córka BARDZO skorzystała) dzieci różnych narodowości, różnorodne i bardzo ciekawe zajęcia, młoda i sympatyczna kadra.

Dużym plusem jest dobry i szybki kontakt zarówno z właścicielką w sprawach administracyjnych, jak i z „ciociami” w sprawach codziennych.

Będziemy bardzo miło wspominać pobyt córeczki w żłobku.

Rodzice Rozalki, Ewelina i Piotrek

Rozalia - opinie rodziców

Emilie

To był najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać dla Emilie. Ciocie Madzia i Patrycja świetnie wykonują swoją pracę, dając dzieciom dużo uwagi i troski.

Emilie nauczyła się bardzo dużo przez te 1,5 roku w Daisy. Ceni bardzo organizację dodatkowych zajęć, które pomogły poznawać świat i odkrywać nowe zainteresowania jak wspinaczka czy taniec. Wspaniale jest posiadać zdjęcia z tych wydarzeń.

Wiemy, że to trudna praca i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak ją wykonujecie. Znaleźliście świetny sposób na opiekę i harmonię dla dzieci.

Dziękujemy całemu zespołowi za to wszystko.

Alexander Jerome & Emilie

Emilie - opinie rodziców

Kubuś

Gdy w wieku 11 miesięcy Kubuś rozpoczął swoją przygodę ze żłobkiem, byłam pełna obaw. Jak się bardzo szybko okazało, całkowicie bezpodstawnie. To były obawy tylko moje ☺

Kuba, dzięki troskliwym ciociom, zabawom w gronie innych dzieci, pioseknom, zajęciom z rytmiki, malowanie itd, stał się szybko „małym przedszkolakiem”. Jednym słowem, zapisanie Kuby do żłobka Daisy okazało się świetną decyzją. Ciepłe, zaangażowane i kreatywne ciocie, super pomogły w rozwoju Kuby, jego procesie adaptacji, nauce samodzielności poprzez codzienne czynności jak mycie ząbków, toaleta, sprzątanie zabawek. Wiem, że po Daisy moje dziecko jest gotowe na następny krok, czyli przedszkole.

Teraz nadchodzi czas pożegnania – będzie on dla nas niesłychanie trudny, więc na koniec, wraz z Kubą, chcieliśmy podziękować WSPANIAŁYM CIOCIOM za te prawie 2 lata.

Polecam Daisy każdemu rodzicowi, który rozważa posłanie dziecka do żłobka.

Jeszcze raz dziękuję.

Michał i Aneta
rodzice Kuby

Kubuś - opinie rodziców

Karol

Bardzo podoba mi się podejście Pań do dzieci – ich ciepło, opiekuńczość i to, że często przytulają dzieci. Dzięki temu łatwo się dzieciom zaadoptować i bardzo lubią wracać do żłobka.

Fajne są również dodatkowe zajęcia dla dzieci, teatrzyk, wizyty różnych ciekawych osób, imprezy tematyczne.

W trakcie uczęszczania dziecka do żłobka zawsze spotykałam się z życzliwością i co jest najważniejsze z wyrozumiałością w różnych sytuacjach. Bardzo dziękuję za to całemu personelowi i Pani Basi!

Patrycja
mama Karola

Karol - opinie rodziców

Pola

Żłobek Daisy był dla nas rodziców, jak i Poli niezwykłym miejscem. To tu nasze maleństwo po raz pierwszy zostało bez mamy z nowymi osobami i uczyło się radzić sobie w grupie.

Dzięki wsparciu zwłaszcza w pierwszych tygodniach dla mnie jako mamy, ciepłu i niezgłębionej cierpliwości Cioć, nasza córeczka rozkwitła i dalej wzrasta na dzielną i mądrą dziewczynkę.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO
POLA Z RODZICAMI

Pola - opinie rodziców

Zosia

Super miejsce dla wszystkich maluszków. Polecam i dziękuję za wspaniałą opiekę.

Mama Zosi

Zosia - opinie rodziców

Sharanya

Od kiedy nasza córka rozpoczęła uczęszczanie do Daisy rozwinęła się w wielu aspektach. Jest bardziej pewna siebie i zrównoważona i cieszy się każdego dnia idąc do Daisy.

Nasza córka spędziła wspaniały czas w Daisy. Dobrze się bawi w miłym środowisku. Uwielbia nauczycieli, a nauczyciele są przyjaźni dla rodziców.

Nasze doświadczenie z Daisy określamy jako fantastyczne i na pewno polecamy to miejsce innym.

Sharanya - opinie rodziców

Liliana

Wybór żłobka Daisy było jedną z najlepszych decyzji dotyczących opieki i wychowania moje córki. Ogrom miłości, ciepła i radosnych chwil jakie otrzymała Lilka od każdej z cioć, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania za co z całego serca dziękuję!

Lilka dzięki Państwa staraniom i opiece oraz nauce nowych umiejętności wyrosła z niemowlaka na rezolutną dziewczynkę i jest świetnie przygotowana do nowego wyzwania – jakim jest przedszkole.

Równoległa nauka języka angielskiego już daje efekty. Lilka w naturalny sposób wplata język angielski w życie codzienne.

Najlepszym wyznacznikiem radości mojego dziecka z uczęszczania do żłobka DAISY był ciągły uśmiech na jej buzi!!!

Jeszcze raz dziękuję. Szczerze polecam.

Mama Lilki
Dorota

Liliana - opinie rodziców

Pedro

Polecam Daisy rodzicom ponieważ miałam okazję zobaczyć zaangażowanie pracowników w opiekę nad dziećmi I jak dzieci zmieniają się o rozpoczęciu uczęszczania do tego żłobka. Mój syn przeszedł trudną adaptację na początku jednak ciocie nigdy się nie poddały i sprawiły, że czuł się dobrze i kochany przez te 5 miesięcy. Bardzo jestem wdzięczna za te momenty spędzone razem i wszystkie kroki z którymi się zmagaliśmy z Pedro. Jestem bardzo zadowolona!

Dziękuję wszystkim ciociom i Pani Basi za wszystko! Mam nadzieję pozostać w kontakcie ponieważ Pedro przenosi się do przedszkola Daisy.

Z wyrazami szacunku
Marianna i Luiz Felipe

Pedro - opinie rodziców

Maksym

Jako rodzice dziecka, które uczęszczało do Międzynarodowej Akademii Malucha DAISY blisko 2 lata, możemy tę placówkę polecić każdemu rodzicowi. MAM Daisy zapewnia dobrą, fachową i troskliwą opiekę zawsze uśmiechniętych cioć. Codzienna dbałość o higienę dziecka przekłada się na jego zdrowie. Dzięki wsparciu cioć odpieluchowanie Maksyma przebiegło bardzo szybko i sprawnie. MAM Daisy dba o wszechstronny rozwój dziecka, zapewniając zajęcia taneczne, plastyczne, ceramiczne oraz podstawy języka angielskiego. Dodatkowym atutem jest organizacja ciekawych imperz okolićznościowych oraz przyjęcia urodzinowego, po których zostają pamiątkowe zdjęcia. Bardzo ważnym aspektem jest zapewnienie smacznych i różnorodnych posiłków, uwzględniających indywidualne potrzeby dziecka. Ponadto MAM Daisy zapewnia stałą opiekę psychologa, logopedy, fizjoterapeuty przekazując cyklicznie raporty dotyczące rozwoju dziecka. Dobrym zwyczajem jest informowanie codziennie o przebiegu dnia.

Serdecznie dziękujmy wszystkim Ciociom za wspaniałą opiekę nad Maksymkiem. Już dzisiaj rezerwujemy miejsce dla naszego kolejnego synka.

Joanna i Paweł
rodzice Maksymka

Maksym - opinie rodziców

Milenka

W kilku słowach trudno nam wyrazić opinię o przedszkolu „Daisy”. Najlepszą rekomendacją jest to, że nasza córka Milenka od kiedy skończyła roczek aż do 5 roku życia codziennie rano z uśmiechem i ochotą biegła do przedszkola. Po powrocie opowiadała z entuzjazmem o tym, co robiła. W „Daisy” nauczyła się wielu ciekawych rzeczy (świetnie komunikuje się w języku angielskim, tańczy, śpiewa, lepi figurki z plasteliny etc etc). Atmosfera w przedszkolu jest wyjątkowa, ciocie zawsze uśmiechnięte, otwarte na potrzeby dzieci. Zawsze znalazły czas, aby porozmawiać o dziecku, rozwiać ewentualne wątpliwości, odpowiedzieć na każde pytanie. Jako rodzice ceniliśmy sobie bardzo dobry i bezpośredni kontakt z dyrekcją przedszkola, świetną organizacja, bogata oferta dodatkowych atrakcji, wycieczek z pewnością zadowoli najbardziej wymagających. Będziemy tęsknić i zawsze ciepło wspominać te cztery wspólne lata, wszystkie ciocie, pierwsze znajomości.

Dziękujemy

Iza and Bartek
rodzice Milenki

Milenka - opinie rodziców

Emilka

Zalety Daisy, które były dla nas ważne:

  • kameralna grupa, a dużo opiekunek
  • pomoc w wychowaniu córki (np przy odstawieniu smoczka, odpieluchowaniu, samodzielnym jedzeniu itp.)
  • organizowanie zajęć z logopedą
  • język angielski
  • dofinansowanie z miasta
  • liczne imprezy, dodatkowe atrakcje, po których pozostaną barwne zdjęcia (np Hawajskie party, pokaz motyli, Halloween)
  • i co najważniejsze, personel żłobka!

Kompetentne i przemiłe „ciocie” z fantastycznym podejściem do dzieci oraz profesjonalna szefowa żłobka.

Dziękujemy

Katarzyna i Paweł
rodzice Emilki

Emilka - opinie rodziców

Anastazja

Anastazja spędziła w Daisy 2 lata (6 miesięcy w żłobku oraz 18 miesięcy w oddziale przedszkolnym). Zawsze pogodna, radosna chętnie uczęszczała do przedszkola i wspaniale rozwijała swoje umiejętności. Bardzo ciepło wypowiadała się o swoich opiekunach „ciociach” :) tęskniąc za nimi w czasie dłuższych nieobecności. Przedszkole stwarza możliwość rozwoju w dziedzinie nauki języka angielskiego, tańca towarzyskiego, rytmiki, umiejętności manualnych, a nad dziećmi czuwa psycholog, logopeda oraz profesjonalna kadra wychowawców. Jestem ogromnie wdzięczna „ciociom” za ich cierpliwość, empatię, zaangażowanie oraz pomoc w wychowaniu Anastazji przez ostatnie 2 lata.

Bardzo dziękuję!

Mama Anastazji

Anastazja - opinie rodziców

Martin i Joaquin

Kochane Ciocie oraz Pani Barbaro,

To była dla nas przyjemność otrzymać szansę poznania wspaniałego zespołu Przedszkola Daisy. Jesteśmy z Argentyny i przenieśliśmy się do Krakowa na 9 miesięczny projekt, Martina (5 lat) oraz Joaquin (2 lata) rozpoczęli uczęszczanie do przedszkola nie znając jednego słowa ani po angielsku ani po polsku, byliśmy zaniepokojeni jak się zaadoptują oraz jak poradzą sobie z takim wyzwaniem.

Dzięki Ciociom magdzie, Patrycji oraz Magdzie spędzili 9 wspaniałych miesięcy. Byli bardzo zadowolnei z Nauczycielek i z nowych przyjaciół. Kochali przedszkole, wszystkie zajęcia w przedszkolu, przedszkolny plac zabaw, zajęcia z tańca nowoczesnego, imprezę halloween, piżamowe party, wizytę Św Mikołaja i wszystkie inne imprezy i wycieczki takie jak wizyta w teatrze, wizyta policjantów, wizyta w muzeum lotnictwa, pokaz żywych motyli i tak dalej...

Nie możemy być bardziej wdzięczni Ciociom za tak dobrą i pełną miłości opiekę nad Martiną i Joaquinem. Czuli się tu jak w domu i dla nas to było najważniejsze przez te 9 miesięcy.

Więc jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za całą miłość i wsparcie. Martina i Joaquin tęsknią za wami bardzo i mają bardzo dobre wspomnienia z tych niesamowitych 9 miesięcy spędzonych w Krakowie dzięki wam.

Zawsze będę polecała to przedszkole i mam nadzieję że wszyscy będą mieli szansę na takie doświadczenia jak my.

Ucałowania i uściski,

Carolina i Mariano

Martin i Joaquin - opinie rodziców

Emilie

Jesteśmy francuskimi emigrantami w Krakowie I szukaliśmy żłobka anglojęzycznego dla naszej Emilie. Odnaleźliśmy Daisy na internecie. Emilie rozpoczęła uczęszczanie do żłobka w wieku 10 miesięcy. Na początku byliśmy lekko zaniepokojeni, ale wszystko poszło dobrze dzięki uwadze bardzo oddanych „Cioć”. Emilie odkryła nowe środowisko i pokochała je. Była zawsze szczęśliwa gdy rano wychodziła do żłobka. Uczęszczała tam do wieku 2,5 roku, ostatnio przeniosła się do Przedszkola Daisy na Krymskiej.

Bez zawachania polecamy Żłobek Daisy i dziękujemy bardzo ciociom, które pomogły Emilie odkrywać świat i rosnąć.

Aleksandra i Jerome

Emilie - opinie rodziców

Yejun

Yejun bawił się świetnie w Daisy. Dziękujemy bardzo. Tutaj są wspaniali Nauczyciele.

Dziękujemy za dobrą opiekę nad Yejun’em. Yejun był tutaj szczęśliwy.

Yejun - opinie rodziców

Adam

Lepszego miejsca opieki dla naszego syna nie mogliśmy sobie wymarzyć! Kompetentne miłe i zawsze uśmiechnięte ciocie sprawują profesjonalną opiekę i tworzą fantastyczną, przyjazną atmosferę.

W czasie naszej półtorarocznej przygody ze żłobkiem Daisy Adaś z dnia na dzień stawał się samodzielny, rozwijał umiejętności mowy i komunikacji; uczył się bawić w grupie i nawiązywał pierwsze przyjaźnie.

W trudnych chwilach mogliśmy zawsze liczyć na dobrą radę i wsparcie.

Olga i Krzysztof
Rodzice Adama

Adam - opinie rodziców

Oskar

Moje dziecko chodziło do żłobka Daisy przez dwa lata, odkąd skończyło 11 miesięcy.

Dzięki przemyślanemu programowi adaptacyjnem Oskarek szybko się zaaklimatyzował i poczuł jak w domu. Oddając Oskarka co rano do żłobka wiedziałam, że jest on tam bezpieczny i otoczony dobrą opieką.

Dużą zaletą żłobka Daisy jest prawdziwe międzynarodowe środowisko i przytulna, domowa atmosfera, za którą serdecznie dziękuję wszystkim ciociom, a w szczególności cioci Magdzie.

Gdybym jeszcze raz miała wybierać żłobek dla Oskarka, z pewnością znów wybrałabym żłobek Daisy.

Ewa, mama Oskarka

Oskar - opinie rodziców

Franek

Daisy zostało nam polecone przez znajomych a mimo tego nie obyło się bez obaw: jak nasz synek sobie poradzi? Jak tam będzie? Jakie są opiekunki? Na miejscu okazało się, że spotkaliśmy przemiłe, serdeczne i bardzo pozytywnie nastawione ciocie. To one od samego początku wspaniale zajęły się Frankiem, dzięki czemu adaptacja przeszła bezboleśnie, zarówno dla Franka, jak i dla nas rodziców.

Daisy to magiczne miejsce, które dzięki cudownej atmosferze stworzonej przez ciocie daje poczucie bezpieczeństwa, gdzie Franek zawsze mógł liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych momentach.

Tu nauczył się samodzielności, uczestniczył w ciekawych zajęciach, ale także rozśpiewał się na dobre :) Roczny pobyt w żłobku był dla nas wspaniale spędzonym czasem. Codzienny uśmiech naszego synka jest najlepszym dowodem przyjaznego miejsca a takim z całą pewnością jest Daisy. Serdecznie dziękujemy za wszystko Pani Basi i całej ekipie a w szczególności cioci Madzi, Wioli i Natalii. Za wasz profesjonalizm, za serce i cierpliwość dane naszemu ruchliwemu Frankowi. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce wszystkim dzieciom i rodzicom. Będziemy tęsknić...

Rodzice Franka

Franek - opinie rodziców

Sonia

Nie ma chyba lepszego dowodu na to, że Mały Człowiek dobrze czuje się w jakimś miejscu niż fakt, że z radością udaje się do przedszkola. Dla nas jako rodziców bezcenne jest poczucie, że Sonia od momentu wejścia do Daisy otoczona jest opieką gwarantującą jej bezpieczeństwo, łatwość komunikacji z wychowawcami „ciociami”, ich zaangażowanie, indywidualne podejście, doskonale zorganizowany program zajęć, ilość aktywności między innymi balet, taniec jak i wycieczki grupowe, wizyty wielu ciekawych osób, samodzielne przygotowywanie występów z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, „Mamy i taty” przerosły nasze oczewiania, ponadto nauka języka angielskiego.

GRATULUJEMY STWORZENIA WSPANIAŁEJ ATMOSFERY TEGO MIEJSCA I ZBUDOWANIA ZESPOŁU WYJĄTKOWYCH WYCHOWAWCÓW-KOCHANYCH PRZEZ DZIECI CIOĆ!!!

Agnieszka mama 5letniej Sonii

Sonia - opinie rodziców

Oski

Od samego początku Oski bardzo dobrze czuł się w Daisy. Szedł tam z radością, po wejściu do budynku biegł do drzwi ciesząc się na to co się tego dnia wydarzy. Po powrocie do domu chętnie pokazywał różne ćwiczenia i tańczył. Z uśmiechem mówił o tym, że był na spacerze, kopał piłkę, czy śpiewał „Happy Birthday”. Bardzo przeżywał udział w różnych „imprezach” – Halloween, Bal Karnawałowy, Pyjamas Party. Chciał się przebierać, opowiadał potem jak miał wymalowaną buzię. Wspaniale, że otrzymywaliśmy zdjęcia, dzięki którym mogliśmy „podglądać” naszego syna zarówno podczas tych w/w szczególnych dni jak i np. podczas spaceru. Będą one piękną pamiątką dla Oskiego.

Chcielibyśmy podziękować Ciociom pracującym w Daisy za uśmiech, ciepło i cierpliwość.

Dziecko radośnie wbiegające do żłobka i przytulające się do Cioci to widok bezcenny i dający poczucie spokoju rodzicom udającym się do pracy.

Rodzice Oskiego

Oski - opinie rodziców

Julie

Chcielibyśmy podziękować wszystkim w Diasy za ich ciężką pracę I poświęcenie, a w szczególności za miłość do dzieci.

Julie uwielbiała chodzić do Daisy od pierwszego momentu czyli jak miała 11 miesięcy, do dziś czyli do wieku 3,5 lat. Nauczyła się wiele rzeczy takich jak języka Angielskiego i Polskiego, piosenek, liczenia w obydwu językach, zabawy w grupie. Bardzo podobały jej się wycieczki do Ogrodu Botanicznego oraz do Fabryki Cukierków.

Bardzo podoba mi się to, że była akceptowana jako osoba z innego kraju. Dla Julie Diasy to jej drugi dom i będzie za wami wszystkimi tęskniła bardzo, tak jak i my.

Dziękujemy że jesteście tak ważną częścią jej życia, że dajecie jej poczucie że jest kochana i akceptowana przez was wszystkich!

Utrzymujcie tak wysoki poziom pracy dalej!

Pozdrowienia
Julie, Vanina, Diederik i Anne Lien

Julie - opinie rodziców

Linnea

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza córka Linnea mogła uczęszczać do żłobka Daisy.

Organizacja żłobka oraz zajęcia były wspaniałe, ale najważniejsze to oddanie i czułość cioć pokazywana przez zawsze wobec dzieci.

Byliśmy zawsze pewni, iż Linnea będzie dobrze zaopiekowana i iż wszystkie jej osobiste potrzeby będą spełnione.

To, iż znaleźliśmy dobry żłobek już od samego początku naszego pobytu, jako emigranci w Krakowie, było dla nas bardzo ważne.

Będziemy bardzo za wami tęsknić!

Najlepsze życzenia, Nanna and Thomas

Linnea - opinie rodziców

Sonia

Sonia uczęszczała do żłobka Daisy od sierpnia 2012 r. Jak miała 1 rok i 8 miesięcy do sierpnia 2013 z całą odpowiedzialnością polecam placówkę Daisy. Kiedy po raz pierwszy zostawiłam moją córkę czułam niepokój. Okazało się, że moje obawy okazały się niepotrzebne. Sonia od początku polubiła swoje nowe ciocie i zawsze rano bardzo chętnie wybierała się do żłobka. Nauczyła się wielu rzeczy, których nie zdołalibyśmy jej nauczyć, gdyby nadal była tylko z nami w domu. Stała się bardzo samodzielna, koleżeńska i otwarta na nowe osoby. Bardzo ucieszyliśmy się , że Sonia jako prawie trzylatka, może kontynuować swój pobyt w placówce Daisy już jako przedszolak.Dużą zaletą cioć w placówce jest kreatywność i zaangażowanie w zabawie i opiece nad dziećmi. Gorąco polecam to miejsce wszystkim rodzicom, którzy poszukują dobrej opieki.

Agnieszka, mama Sonii

Sonia - opinie rodziców

Ana

Drogie Ciocie,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę, którą sprawowałyście nad naszą córeczką Anastazją. Ana spędziła w DAISY 6 miesięcy, dzięki waszej troskliwej opiece, zaangażowaniu i wsparciu były to dla niej chwile bardzo radosne. Sympatyczny i profesjonalny personel, wspaniale urządzone sale, mnogość zabaw edukacyjnych oraz atrakcji sprawiły, że będziemy to miejsce zawsze miło wspominać.

Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy.

Rodzice Anastazji

Ana - opinie rodziców

Łucja

Nie znam lepszego miejsca dla maluszka niż Daisy. Łucja zaaklimatyzowała się w Daisy bardzo szybko, a to dzięki wspaniałym ciociom ((Pani Magdzie, Monice, Patrycji), które okazały jej wiele cierpliwości i życzliwości. Łucja zawsze czuła się w Daisy jak w domu.

Ponadto ciekawe zajęcia, okolicznościowe imprezy urozmaicały dzieciom każdy dzień. W Daisy Łucja nie tylko świetnie się bawiła, ale także nabyła sporo ważnych umiejętności werbalnych, motorycznych i emocjonalnych.

Szkoda, że nie wszyscy mają taką możliwość, żeby posłać swojego maluszka do Daisy.

Mama Łucji

Łucja - opinie rodziców

Tomek

Dziękujemy za wspaniałą opiekę jaką otoczyły Ciocie Tomka. Każdy dzień był przyjemnym doświadczeniem. Tomuś nauczył się wielu ważnych rzeczy – jak bawić się w grupie, jak dbać o czystość, samodzielnie jeść. Codziennie byliśmy informowani o jego postępach, o tym jak mu minął dzień: były to dla nas bardzo cenne informacje. Różnorodne zajęcia – muzyka, tańce, lepienie z gliny etc- dodatkowo stymulowały rozwój Tomka.

Zwłaszcza w początkowym okresie uczęszczania do żłobka, gdy Tomuś był malutki, mogliśmy liczyć na indywidualne podejście i opiekę jednej Cioci. Pozwoliło to Tomkowi łatwiej i szybciej przystosować się do nowego otoczenia. Tomuś codziennie z chęcią szedł do żłobka. Nawet w okresie, gdy nie chciał rozstawać się z rodzicami, ciocie umiejętnie zajmowały się nim, aby nie były to dla niego stresujące chwile.

Wspaniała i profesjonalna opieka Cioć; zróżnicowany, ciekawy i (według nas) bardzo wartościowy program opieki i edukacji dzieci przygotowany, realizowany przez Panią Basię, kolorowe wesołe sale – to wszystko składa się na obraz DAISY, który zachowamy w pamięci.

Z żalem żegnamy się ze żłobkiem – niestety pora iść do przedszkola. Tomek, tak jak wcześniej jego starsza siostra Kira, spędził cudowne dwa lata w DAISY!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Rodzice Tomka

Tomek - opinie rodziców

Ula

Kochane Ciocie, Droga Pani Basiu!

Posłanie Uleńki do żłobka nie było dla nas łatwą decyzją. Jednak, kiedy zobaczyliśmy jak chętnie rano wstaje i idzie do Akademii, zrozumieliśmy, że dobrze zrobiliśmy. Ciepło i troska jaką została otoczona nasza córeczka sprawiła, że bardzo szybko odnalazła się w nowym miejscu (tydzień adaptacyjny trwał w naszym przypadku 2 dni), nabrała pewności siebie i nauczyła się wielu przydatnych umiejętności.

Indywidualne podejście do każdego dziecka oraz mnogość i różnorodność zajęć sprawiła, że Ulcia nigdy nie nudziła się w Akademii, zawsze radosna wracała do domu, a niejednokrotnie zdarzyło się, że nie chciała stamtąd wychodzić.

Na pewno doświadczenie jakiego nabyła w Daisy sprawiło, że również błyskawicznie zaaklimatyzowała się w przedszkolu, gdzie nowe ciocie są pod wrażeniem samodzielności naszej niespełna 2,5 latki. Jak wielką i ważną rolę odegraliście w życiu naszego dziecka świadczy fakt, że mimo, iż Uleńka jakiś czas nie chodzi już do Akademii, cały czas wspomina z wielką sympatią ukochane ciocie. Z czystym sercem będziemy polecać Akademię Daisy wszystkim rodzicom. Mamy nadzieję, że za jakiś czas znajdzie się tam miejsce dla naszego młodszego synka.

Jeszcze raz dziękujemy za troskę i trud włożony w opiekę nad naszym żywym złotem :)

Helena i Sebastian, rodzice Uleńki

Ula - opinie rodziców

Natalia

Moja córeczka Natalia chodzi do żłobka Daisy od maja 2013 roku. Oddanie dziecka do żłobka było dla mnie dość trudną decyzją, nie wiedziałam jak moja córeczka odnajdzie się w nowym miejscu i zniesie rozłąkę. Teraz uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Moja Natalka wydoroślała, rozwinęła się manualnie i emocjonalnie. W żłobku ma sowje kochane „ciocie”, które zwsze są miłę, uśmiechnięte i otwarte. Opiekowały się Natalką i troszczyły. Dostawałam każdego dnia informację zwrotną o tym, jak się miała moja córeczka, czy dobrze się bawiła, czy spała, jak jadła i w jakim była humorze. Dziecko wraca ze żłobka uśmiechnięte i szczęśliwe, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Dziękuję wszystkim Paniom za cały trud włożony w wychowanie mojej kochanej pociechy.

Pozdrawiam serdecznie
Mama Natalki

Natalia - opinie rodziców

Emilka

Polecamy Akademię Daisy wszystkim rodzicom, którzy chcą mieć zapewnioną odpowiednią i profesjonalną opiekę nad swoimi pociechami. Od samego początku Akademia zachwyciła nas, od tz „rozeznania”, kiedy poszliśmy z mężem po raz pierwszy. Placówka zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i profesjonalna opiekę. Wszystkie Panie „Ciocie” są bardzo miłe, ciepłe, serdeczne. Oprócz profesjonalizmu wykazują się wspaniałym podejściem do dzieci, cierpliwością i ogromnym sercem, co było dla nas kluczowym elementem do podjęcia decyzji o powierzeniu naszej córki Akademii. Emilka bardzo chętnie spędzała tam swój czas a my jako rodzice mogliśmy byc pewni, że córka jest w dobrych rękach. Oprócz tego ważne dla nas było to, aby Emilka miała kontakt z dziećmi, co pomaga w ogólnym rozwoju dziecka.

Ogromnym plusem jest to, że Akademia ściśle współpacuje z rodzicami, wszystko jest konsultowane i ustalane z rodzicami. Dodatkowo, nad rozwojem dzieci czuwają profesjonaliści tacy jak rehabilitant, psycholog dziecięcy czy fizjoterapeuta, którzy czuwają nad ogólnym rozwojem dziecka, po czym dzielą się z rodzicami profesjonalnymi opiniami.

Rodzice mogą być pewni, że dzieci w Akademii nie będą się nudzić, ze względu na rozmaite zajęcia organizowane przez personel, jak i różnego rodzaju „imprezy okolicznościowe” takie jak Św Mikołaj czy urodziny każdego dziecka. Bardzo dziękujemy Akademii za całą opiekę i serce okazane naszej Emilce, wierzymy, że była to jedna z najlepszych decyzji podjętych przez nas. Zawsze będziemy wdzięczni a Emilce na pewno opowiemy, jak troszkę podrośnie, o Ciociach i dzieciach z którymi spędziła wiele miłych chwil.

Paulina i Krystian

Emilka - opinie rodziców

Alicja

Decyzja o posłaniu córki do żłobka nie była łatwa. Mieliśmy ogromne obawy czy mała będzie miała dobrą opiekę, ale już pierwszego dnia pobytu w żłobku przekonalismy się, że niepotrzebnie. Każdy kolejny dzień był potwierdzeniem, żę wybór MAM Daisy to była bardzo dobra decyzja.

„Ciocie” zrobiły na nas ogromne wrażenie. Są to osoby z powołaniem i ogromnym sercem dla dzieci. Chętnie służą radą, ale jednocześnie są otwarte na sugestie i prośby. Miło było patrzeć z jaką troskliwością i uwagą zajmowały się moją małą Alusią.

Indywidualne podejście do każdego malucha, nauka samodzielności, dobre nawyki jak mycie rąk, ząbków, sprzątanie zabawek, korzystanie z nocnika oraz dodatkowe zajęcia jak zajęcia muzyczno-rytmiczne, ceramiczne, opieka logopedy, fizjoterapeuty i psychologa to atuty, które powodują, że dziecko nie tylko jest pod dobrą opieką, ale ma możliwość na wspaniały rozwój.

Dziękujemy bardzo za to, że idąc do pracy nie martwiliśmy się o to, co dzieje się w tym czasie z naszą córeczką, bo byliśmy pewni, że Alusia jest w żłobku szczęśliwa.

Małgorzata i Robert

Alicja - opinie rodziców

Kuba

Droga Pani Basiu i Kochane ciocie!

Dzięki waszej troskliwej opiece, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu nasz syn nie tylko świetnie zaadoptował się w Daisy, nauczył się bawić i współdziałać w grupie, ale też nabył wiele przydatnych umiejętności.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć, zarówno plastycznych jak i językowych, po których zdażyło się, że Kubuś zaskakiwał nas rozumieniem całych zdań w języku angielskim oraz odpowiadaniem na nie, często także po angielsku. Niezapomniane zostaną tańce oraz oczywiście warsztat samochodowy. Cieszymy się, że przez te niemal dwa lata, kooperacja pomiędzy personelem i nami odbyła się bez jakichkolwiek problemów.

I choć smutno nam opuszczać progi Daisy, jesteśmy pewni, że nasz syn wkracza w kolejny etap życia ze znakomitym przygotowaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ciociom i polecamy DAISY!!!

Piotr i Angelika

Kuba - opinie rodziców

Michalina

Nasza córeczka zawitała w progi Klubu Maluszka Daisy, gdy miała 1,5 roku. Początki były trudne bardziej dla mamy, gdyż Michasia bardzo szybko się zaadaptowała i była otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń. Pobyt przez 10 miesięcy w Daisy wpłynął na rozwój samodzielności, wzbogacenie słownictwa i mowy, zdolności manualne i ruchowe a także większą integrację w zabawach z innymi dziećmi. Cenne było uzyskanie doradztwa w zakresie opieki logopedycznej i rehabilitacyjnej. Podkreślić też należy bardzo dogodne godziny pracy klubu- już od godz. 7.

Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za wspieranie samodzielności córki - szczególnie podczas spożywania posiłków, ale także mycia rączek, ząbków, sprzątania zabawek, a w ostatnim czasie - przy pożegnaniu pieluszki i korzystaniu z toalety. Dziękujemy za dobrą opiekę wszystkim Ciociom, dbałość o szczegóły i troskę o dobro dziecka, a zwłaszcza za informacje, które każdy rodzic chętnie usłyszy - jak dziecko spędziło dzień.

Polecamy innym rodzicom to miejsce pełne oddania naszym małym skarbom.

Elżbieta i Wojciech

Michalina - opinie rodziców

Mila

Doświadczenie Mili związane z Daisy nie mogło być lepsze. Uwielbiała wszystkie swoje „ciocie” oraz znalazła przyjaciół z którymi spędzała czas także poza Akademią.

Jako jej mama, bardzo ceniłam troskliwą opiekę, jaką Mila była otaczana w Daisy, a której według mnie nie otrzymałaby w innych żłobkach. Podobało mi się bardzo to, iż wszystko jest udokumentowane, poczynając od tego, jak długo dziecko spało i jak jadło, kończąc na tym ile razy korzystała z toalety. Każdego dnia, kiedy odbierałam Milę widziałam jej miłość do Nauczycielek oraz ich miłość do niej. Nigdy nie musiałam się martwić, zawsze wiedziałam, że Mila jest pod dobrą opieką.

Mowa Mili także rozwinęła się znacznie, przychodziła z Daisy śpiewając piosenki po angielsku i mówiąc pełnymi zdaniami po polsku!

Będziemy naprawdę tęsknić za Daisy, jesteśmy smutni, że nie będziemy kontynuować edukacji przedszkolnej z tą placówką. Dziękujemy za naukę i za opiekę nad naszą córką.

Marta+Vincent

Mila - opinie rodziców

Oliwia

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Barbarze Kulaç oraz całej kadrze za opiekę, serce i oddanie naszej córce. Już po pierwszych godzinach w Międzynarodowej Akademii Malucha wiedziałam, że będzie to miejsce w którym nasza córka będzie się czuła jak w DOMU.

Warunki panujące w Akademii, atmosfera a przede wszystkim opieka utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. „CIOCIE’ wykazały się wspaniałą delikatnością i opiekuńczością.

Oliwia uczęszczając do DAISY nauczyła się niesamowicie wielu rzeczy (mycia rąk, ząbków, sprzątania zabawek itp)wraz z „CIOCIAMI” pracowaliśmy nad procesem odstawiania pampersów.Jednak najbardziej z czego się cieszymy to z samodzielności jakiej Oliwia nabyła, chęci zabawy w grupie, otaczania młodszych opieką a przede wszystkim ze znajomości angielskiego (zna kolory, nazwy zwierząt, liczby do 10, abecadło oraz wiele piosenek). Córka każdego dnia z radością szła do DAISY, zawsze wracała uśmiechnięta i pełna nowych doświadczeń.

Niebawem rozpoczynamy kolejny etap edukacji i mam nadzieję, że Oliwia będzie się nadal tak fantastycznie rozwijała jak pod okiem personelu Międzynarodowej Akademii Malucha.

DZIĘKUJĘMY

Rodzice Oliwii Z, 23.07.2013

Oliwia - opinie rodziców

Michał

Nasz syn uczęszczał do Daisy przez ponad rok, zaczął gdy miał 22 miesiące. Bardzo szybko zaczął korzystać z toalety, jeść samodzielnie.

Ciekawa oferta rozwojowa Daisy, sympatyczne i kompetentne ciocie sprawiły, że Michałek szybko uczył się nowych słówek po angielsku a później całych zwrotów.

Nasz syn świetnie się bawił w Daisy, co również jest bardzo ważne, gdyż codziennie chętnie tam szedł.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Daisy i decyzji o żłobku wogóle.

Bardzo dziękujemy za opiekę nad Michałkiem, wszystkim sympatycznym ciociom.

Ola i Maciek
Rodzice Michałka

Michał - opinie rodziców

Bartuś

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia decyzji o zapisaniu naszego synka do Akademii Malucha Daisy.

Bartuś spędził w tym żłobku prawie 2 lata i był otoczony troskliwą opieką sympatycznych „Cioć” i bardzo dobrze odnalazł się w tym miejscu.

Adaptacja dziecka do uczęszczania do żłobka jest tu przeprowadzona sprawnie, dziecko z ochotą rozpoczyna ten nowy a jednocześnie trudny etap rozłąki z rodzicami.

Bardzo podobały nam się metody wychowawcze stosowane w Daisy, które pozwalają z jednej strony nauczyć dzieckodyscypliny a z drugiej pomagać w jego rozwoju poprzez zabawę. Jesteśmy także zaskoczeni ilością słów jakie Bartuś opanował w języku angielskim.

Chcieliśmy serdecznie podzękować za cały wkład Pań zajmujących się naszym synkiem, w jego wychowanie i rozwój.

Polecamy tę placówkę wszystkim rodzicom.

Rodzice Bartusia

Bartuś - opinie rodziców

Antoś

Przygodę z Daisy zaczęliśmy jak synek miał 1,5 roku. Początki były trudne (szczególnie dla mamy), ale Antoś szybko się zaaklimatyzował i bardzo to miejsce polubił. Jak pewnej soboty zapytał nas, dlaczego dzieś nie idziemy do Daisy?, wiedzieliśmy już, że oddanie go tam było dobrą decyzją. To jest cudowne miejsce!!!Pełne miłości, cierpliwości i szacunku dla dzieciaków. Przede wszystkim Kochane Ciocie zasługują na gorące słowa. Zawsze uśmiechnięte, oddane dzieciom, znające ich indywidualne potrzeby, a przede wszystkim zawsze pełne ciepła! Informacje zwrotne o synku były wyczerpujące a nasze prośby spełniane. Współpraca z Ciociami była prawdziwą przyjemnością!

Dziękujemy Daisy za cudowną opiekę nad naszym synkiem.

Rodzice Antosia

Antoś - opinie rodziców

Ala

Nasza Ala leniwa już nie jest

Kiedy do Daisy pójścia czas jest

Dużo tu przyjaciół ma

Szczęśliwie jej tu czas przebiega

Wszystkie ciocie kocha bardzo

Drodzy rodzice

Możecie ufać temu żłobkowi

Żal nam tego, który tego nie robi

W opiece mistrzami są oni

Siostrę Ali też wyślemy do nich

Kasia i Paweł
Rodzice Ali

Ala - opinie rodziców

Maria-Simona

Droga Pani Kulaç Drogie Panie z Daisy, Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza córka uczęszczała do waszej Akademii. Jesteśmy szczęśliwi, iż mogliśmy powieżyć w wasze ręce nasz największy skarb, ponieważ robiąc to otrzymaliśmy zrozumienie, wsparcie i spokój ducha. Otrzymaliśmy ciepłe przywitanie i pożegnanie z głębi serca.

Maria-Simona kocha wszystkich w Akademii i znalazła dużo przyjaciół z którymi kontynuowała zabawę nawet w domu. Oprócz ciepłej i przyjaznej atmosfery, nasza córka mogła się uczyć i rozwijać dzięki pracy Pań z Akademii. Pomogłyście jej bardzo w przyzwyczajaniu się do nowego środowiska w Polsce i byliśmy zaskoczeni widząc, jak panie z Daisy radzą sobie w pewnych sytuacjach nawet lepiej od nas.

Prosimy o przyjęcie ciepłych wyrazów wdzięczności i gratulacje za wspaniale wykonaną pracę! Życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję zobaczyć was jeszcze! Z przyjemnością polecamy Akademię każdemu rodzicowi i jeżeli będzie taka potrzeba, nie zawahamy się posłać naszej córki jeszcze raz do Daisy.

Dziękujemy

Rositsa and Alex
Bulgaria

Maria-Simona - opinie rodziców

Ania

Chciałabym podziękować Pani Basi oraz każdej cioci, która przez troskliwość i ciepło wyczuwane przez każde dziecko, stworzyła dla mojej córki – Ani, drugi dom. Każdego ranka Ania budząc się bardzo się cieszyła, że „idzie do dzieci”. A my, rodzice, mogliśmy spokojnie iść do pracy pewni, że Ania świetnie się czuje w DAISY.

Bardzo się cieszę, że Ania rozwijała się odkrywała małe i wielkie cuda tego świata w DAISY.

Serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Leszek, mama i tata Ani

Ania - opinie rodziców

Jaś

W imieniu naszym i Jasia chcemy serdecznie podziękować Załodze Międzynarodowej Akademii Malucha Daisy za serce włożone w opiekę nad naszym Synem, który do Akademii uczęszczał przez ostatnie 2 lata.

Dziękujemy Ciociom, które z oddaniem i cierpliwością opiekują się maluszkami, dbają o ich ciągły rozwój, a przy tym nie zapominają o uśmiechu.

Specjalne podziękowania dla Pani Basi, która stworzyła tak wyjątkowe miejsce, do którego Jaś chętnie przychodził i w którym ciekawie spędzał czas w atmosferze ciepła i serdeczności, a rodzic wiedział, że jego dziecko jest pod dobrą, profesjonalną opieką.

Teraz rozpoczynamy kolejny etap edukacji. Jaś został w Akademii świetnie przygotowany do podjęcia wyzwań w przedszkolu, gdzie jest chwalony za samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Z dużym sentymentem będziemy wspominać Daisy. To był dla nas naprawdę wyjątkowy czas, dziękujemy serdecznie i życzymy jak najwięcej uśmiechów na dzięcięcych buziach.

Ewa & Przemek – rodzice Jasia.

Jaś - opinie rodziców

Paul

Paul uczęszczał do Akademii przez ponad półtora roku.

Byliśmy bardzo zadowoleni, iż mogliśmy wysłać Paula do Daisy, ponieważ uważamy, że personel Akademii jest bardzo miły i kompetentny.

Jako że jesteśmy cudzoziemcami, dodatkową wartością było to, iż Paul mógł rozmawiać ze swoimi opiekunkami w języku angielskim. Jestem pewna, iż będzie za nimi wszystkimi bardzo tęsknił.

Bardzo polecam Akademię Daisy, nie tylko za profesjonalizm, ale także za miłą atmosferę, którą mogliśmy zauważyć za każdym razem, gdy odbieraliśmy Paula ze żłobka.

Aurore, Cyril i Paul, 28.02.2013

Paul - opinie rodziców

Olivier

Cały zespół kreujący Akademię DAISY wykazał się bardzo wysokimi kwalifikacjami, przygotowaniem merytorycznym jak również praktycznym, podczas sprawowania opieki nas naszym synem Olivierem. Na początkowym- tym szczególnie trudnym etapie adaptacji dziecka – wszystkie Ciocie wykazały się wspaniałą delikatnością i opiekuńczością w stosunku do naszego syna.

Odnosząc się do przygotowania merytorycznego, personel Akademii ukazał swój profesjonalizm, realizując założony plan nauczania w zakresie językowym, manulanym jak również wspierając prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.

Pragniemy podkreślić że Nasz syn Olivier uśmiechając się do swoich ulubionych Cioć rozwinął umiejętności mowy, „malarstwa” i samodzielnego wykonywania codziennych czynności. W naszym mniemaniu, Personel Akademii posiadając bardzo wysoką kulturę osobistą, jak również adekwatne wykształcenie, przekształca codzienną – jakże trudną pracę z dziećmi, na pewien rodzaj KOLOROWEJ przygody, która z całą pewnością zostanie zapamiętana przez OLIVIERKA.

Z wyrazami szacunku
Anna i Sebastian, rodzice Olivierka

Olivier - opinie rodziców

Bruno

Bardzo dziękujemy całej kadrze żłobka Daisy za codzienną opiekę nad naszym synem Brunem. Zawsze uśmiechnięte, radosne i urocze „Ciocie” sprawiły, że Bruno czuł się w żłobku bezpiecznie i wracał do domu bardzo zadowolony i „wybawiony”. Żłobek jest bardzo dobrze zorganizowany, higiena, różnorodność gier, zabaw oraz zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie.

Z całego serca polecamy to miejsce rodzicom, którzy szukają dla swojego dziecka opieki pełnej bezpieczeństwa, serca i indywidualnego podejścia.

 

Rodzice Bruna J.

Bruno - opinie rodziców

Tola

Jesteśmy rodzicami trzy letniej Toli, która w wieku 13 miesięcy zaczęła uczęszczać do Daisy. Początkowo nasza córka przebywała w Daisy 2 dni w tygodniu, a 3 dni była pod opieką niani, jednak już po kilku miesiącach chętniej szła do Daisy niż zostawała z nianią, którą naprawdę bardzo lubiła.

Pomimo obaw związanych z ewentualnymi infekcjami i całotygodniowym pobytem Toli w żłobku zdecydowaliśmy się na Daisy.

Dziś z perspektywy czasu trochę żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na ten krok trochę wcześniej.

Nasza córka dzięki Daisy stała się dużo bardziej samodzielna, otwarta, chętna do zabaw w grupie, potrafiąca dzielić się zabawkami, rezolutna. To w Daisy nauczyła się korzystania z toalety, samodzielnego jedzenia, oduczyła się korzystania ze smoczka. W wieku 2 lat lepiej liczyła do 10 po angielsku niż po polsku, kolory nazywała tylko po angielsku, znała wiele nazw zwierząt, a dziś całe abecadło po angielsku, wiele piosenek, wierszyków i zwrotów.

W ciągu całego swojego pobytu w żłobku przeszła jedną krótką infekcję kataralną i to najprawdopodobniej złapała ją od rodziców ;-)

Nasze dziecko chętnie szło co rano do żłobka, bywało, że i w soboty bardzo chciała tam iść. Zawsze odbierałam Tolę uśmiechniętą i pełną nowych wrażeń.

Fantastyczne, kreatywne i pełne ciepła ciocie, angielski na bardzo wysokim poziomie, zajęcia muzyczne z profesjonalnymi instrumentami, uwielbiana przez naszą córkę ceramika to tylko część rzeczy za którymi przyszło nam tęsknić....

Chyba nie ma takiej placówki jak Daisy, która tak profesjonalnie, z takim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem zajmuje się dziećmi,a jedna Pani na 3 dzieci to chyba niestety ewenement.

 

Daisy ma tylko jeden minus, bardzo wysoko stawia poprzeczkę i naprawdę trudno znaleźć przedszkole choć w części spełniające standardy Daisy.

W naszym ostatnim dniu pobytu usłyszałam od Mamy Kseni, która właśnie odbierała swoje dziecko “ale Pani wie, że takiej opieki jak w Daisy już Pani nie znajdzie?”.

I aż ciśnie się na usta chęć sparafrazowania pewnej reklamy – pobyt dziecka w Daisy bezcenny, za resztę zapłacisz kartą ;-).

Jeżeli macie Państwo niezwykle dziecko to polecamy niezwykły żłobek!

 

Kasia i Dominik
Rodzice Toli

Tola - opinie rodziców

Ewa

Jestem mamą Ewy, która w wieku 1 roku zaczęła uczęszczać do Międzynarodowej Akademii Malucha Daisy i została tam aż do czasu przeniesienia do przedszkola.

W żłobku, higiena zachowana jest na wysokim poziomie, dziecko nigdy nie miało odparzonej pupy oraz co najważniejsze bardzo mało chorowało. Ewa nabyła nawyk mycia rąk po spacerach i posiłkach oraz została nauczona siusiania na toaletę jeszcze przed ukończeniem 2 roku życia.

W placówce prowadzone są bardzo dobre zajęcia dydaktyczne, w szczególności muszę pochwalić zajęcia z języka angielskiego oraz różne zajęcia plastyczne w tym ceramikę.

Córka bardzo lubiła chodzić do żłobka i miała bardzo dobry kontakt z opiekunkami, które zawsze otwarcie reagowały na moje sugestie czy uwagi. Jest to placówka godna polecenia.

 

Agata
Mama Ewy

Ewa - opinie rodziców

Ola

Naprawdę długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla Olci, w którym byłaby bezpieczna i wspaniale spędzała czas podczas naszej pracy. W Krakowie oglądaliśmy kilka placówek – jednak nie zdecydowaliśmy się na żadną. Gdy weszliśmy do Daisy, to po krótkiej rozmowie z Panią Basią Kulaç wiedzieliśmy, że w końcu znaleźliśmy miejsce dla naszej córki.

Ola oswajała się przez dwa tygodnie, ale dzięki ciągłemu kontaktowi i opiece ze strony Pani Basi wiedzieliśmy jak się do tego przystosować i zachowywać. Oddając Olcię do Daisy mieliśmy pewność, że nie tylko wspaniale się i bawi z dziećmi, ale przede wszystkim jest pod opieką prawdziwych specjalistów – Ciocie są nieocenione, godne zaufania, mają anielską cierpliwość – dzieci je kochają!

W Daisy wszystko jest idealnie zorganizowane, przygotowane i przemyślane. Liczne ciekawe zajęcia i zabawy, a wszystko to w rodzinnej atmosferze.. Wszystko to dało Oli mocne podstawy do dzielnego stawiania kroków w przedszkolu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni całej kadrze w Daisy za ich pracę i oddanie, za dobre słowo i za to, że stworzyli drugi dom – tak bardzo lubiany przez Olcię.

Na pewno pozostaniemy w kontakcie, bo wiemy, że dalsze losy dzieci leżą na sercu kochanym Ciociom.

 

Łucja i Paweł
rodzice Oli

Ola - opinie rodziców

Bruno

Bruno rozpoczął swoją przygodę z Daisy w wieku 8-miu miesięcy, był wówczas najmłodszym podopiecznym. Jako rodzice byliśmy pełni obaw przed oddaniem jedynego dziecka gdziekolwiek. Nasze obawy bardzo szybko zostały rozwiane, kiedy przywitały nas ciepło przemiłe „ciocie”. Nasz maluch spędził tam rok życia tak ważny dla niego. Każdego dnia mogliśmy obserwować jak wspaniale się rozwija i jak wiele nauczył się w żłobku. Gorąco polecamy to miejsce, zwłaszcza rodzicom, którzy tak jak my stoją przed decyzją co zrobić z niemowlakiem. Domowa atmosfera i profesjonalne podejście to na pewno największe zalety Daisy.

Dziękujemy bardzo za te wszystkie emocje i chwile, które Bruno miał okazję doświadczyć w żłobku oraz za troskliwą opiekę każdego dnia.

 

Katarzyna i Piotr
rodzice Bruna

Bruno - opinie rodziców

Tymon

Na wstępie chciałabym gorąco podziękować za wspaniałą opiekę jaką Tymon znalazł w Daisy. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że miejsce jest profesjonalnie przygotowane na pobyt mojego syna (niecały rok!)Czystość, bezpieczeństwo oraz najmilsze ciocie sprawiły ,że z czystym sumieniem codziennie przez ponad rok zaprowadzałam Tymka do Daisy. Muszę niestety nadmienić, że moje dziecko wcale nie było chętne do powrotu do domu po dniu w Daisy – pełnym zabawy, tańców, piosenek w języku angielskim, zajęć plastycznych oraz ciągłych imprez tematycznych jak np. piżama party.

Na koniec szczególne podziękowania dla Pani Barbary Kulaç za cudowne wsparcie w bardzo ciężkich chwilach oraz pomoc w okiełznaniu mojego urwisa.

 

Pozdrawiamy i ściskamy
Tymon i Iwona

Kira - opinie rodziców

Romuś

Wybrałam Akademię Daisy, ponieważ ten żłobek był bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i miał fajną ofertę. Przede wszystkim zależało mi, by mój syn podczas mojego pobytu w pracy był bezpieczny i miał możliwość pobawienia się z rówieśnikami.

Teraz, po 1,5 roku, które mój maluch spędził w Akademii, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pobyt w Daisybył nie tylko miejscem bezpiecznej zabawy mojego dziecka, ale przede wszystkim świetną szkołą samodzielności, życia w społeczeństwie i dał małemu wiele umiejętności, jakimi mogę w tym momencie się chwalić :)

Mały mając teraz zaledwie 2,5 roku umie liczyć po polsku i po angielsku do 10, używa kilkunastu angielskich słów i zwrotów, zna kilka angielskich piosenek. Wspólnie z kadrą Daisy przechodziliśmy przez proces odstawiania „ukochanej” butelki, pampersów, nauki systematyczności w wykonywaniu codziennych aktywności i obowiązków (mycie rąk, ząbków, sprzątanie zabawek). Nigdy nie spotkałam się z żadnym niesympatycznym gestem, czy brakiem zrozumienia ze strony Pań opiekunek – widać, że po prostu lubią swoją pracę.

Akademię polecam wszystkim rodzicom, którzy nie tylko szukają opieki dla dziecka, ale przede wszystkim chcą by rozwijało się w przyjaznym otoczeniu z mądrymi zasadami, spędzając czas aktywnie i kreatywnie.

 

Buziaki i wielkie podziękowania dla całej kadry Daisy.

Romuś - opinie rodziców

Aurora

Wybór Międzynarodowej Akademii Malucha dla naszej córeczki Aurory, był jedną z najlepszych decyzji jakie do tej pory podjęliśmy, zarówno dla niej jak i dla nas. Jako, że jesteśmy obcokrajowcami pragnęliśmy znaleźć miejsce, gdzie porozumiewanie się w języku angielskim nie jest kłopotem. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Akademia Malucha sprostała naszym wymaganiom.

Atmosfera i warunki panujące w Daisy oraz wiedza, która została przekazana naszej córeczce plasują się na wysokim poziomie. To była cudowna okazja dla Aurory by poszerzyć swoje umiejętności w ciekawy sposób.

Wszystkie „ciocie” otaczały Aurorę opieką i przyjaźnią, dzięki czemu nasza córeczka czuła się w Daisy jak we własnym domu. Każdego ranka, Aurora cieszyła się, że może pójść do Daisy. Zdarzało się również, że nie chciała wracać do domu. Brała udział w wielu interesujących zajęciach (t.j. warsztaty ceramiczne, lekcje muzyki i języka angielskiego), nauczyła się także jak wykonywać różne czynności, bez pomocy dorosłego (np. jak prawidłowo jeść, pić z kubka, ubrać się i zdjąć ubranie, zakładać i zdejmować obuwie, przestała również używać pieluch).

Kolejnym atutem, który w swojej ofercie posiada Akademia Malucha jest możliwość nauki dwóch języków równocześnie. Obawialiśmy się, że może to sprawiać problemy naszej córeczce, ponieważ jej językiem ojczystym jest język rumuński, który kompletnie różni się od języka polskiego i angielskiego. Jednakże, zostaliśmy mile zaskoczeni szybkością z jaką Aurora przyzwyczaiła się do dzieci i pracowników. Po 11 miesiącach pobytu w Daisy nasza córeczka porozumiewa się w języku polskim tak swobodnie jak w jej ojczystym języku. Zna wiele piosenek w języku angielskim, które czasem podśpiewuje i nauczyła się też nowych wyrazów. Zaskakujące jest dla nas to, że, Aurora zaczyna powoli dostrzegać różnicę między tymi trzema językami.

Niestety czas leci bardzo szybko i nadszedł czas by Aurora poszła do przedszkola. Na szczęście mamy wiele zdjęć, które będą jej przypominały o czasie spędzonym w Daisy.

Chcielibyśmy wam bardzo podziękować za opiekę, przyjaźń oraz całą przekazaną jej wiedzę. Natomiast, wszystkim rodzicom gorąco polecamy Akademię Malucha.

Z wdzięcznością,
rodzice Aurorki

Aurora - opinie rodziców

Hania

Dziękujemy z całego serca za opiekę i pracę włożoną w rozwój Hani. Przez okres uczęszczania do Daisy Hania pięknie się rozwinęła. Njabardziej cieszymy się z jej „znajomości” angielskiego oraz przejścia z pieluszek na nocnik. A to wszystko nie miałoby miejsca bez fachowej pomocy cioć i ich znajomości potrzeb Hani. Indywidualne podejście do dziecka sprawia, że Daisy to idealne miejsce dla Maluszków!

Monika, Paweł i Hania

Hania - opinie rodziców

Julia

Julisia chodziła do Daisy przez ponad rok. W tym czasie bardzo się rozwinęła, zaczęła coraz więcej mówić, a dzięki Daisy poznała wiele słów w języku angielskim, nauczyła się liczyć i śpiewać alfabet.

W domu często miło wspominała koleżanki, kolegów i „ciocie” z przedszkola.

Katarzyna S.

Camila - opinie rodziców

Camila

Krótko, wspaniałe miejsce. Bardzo czyste i zorganizowane. Opiekunki bardzo troskliwe i sympatyczne. Najlepszą odpowiedzią jest widzieć moją córkę szczęśliwą gdy idzie do żłobka i wraca z niego.

Camila Costa Rica

Camila - opinie rodziców

Igor

Nasza przygoda ze żłobkiem rozpoczęła się od strony internetowej, która już swoim wyglądem i treścią zachęcała do zapoznania się ze żłobkiem „Daisy”. Odwiedziliśmy więc to miejsce i od razu się w nim zakochaliśmy. Śliczne i ciepło urządzone sale, przesympatyczne Ciocie, charakteryzujące się ogromnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla nas ta serdeczność wobec wszystkich dzieci była najważniejszą cechą placówki. Mój synek bardzo często mówi mi, że kocha Ciocie, a to mówi samo za siebie: ) )

Poza tym cały personel dokłada wszelkich starań, aby pomóc maluszkom w zdobywaniu nowych umiejętności, co sprawia, że dzieci szybko stają się dość samodzielne. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom, a szczególnie ich dzieciom oczywiście.

To najlepszy żłobek w Krakowie. Życzyłabym wszystkim dzieciom w całej Polsce takiego cudownego miejsca, gdzie miłość do dzieci to priorytet.

Dziękujemy za wszystko
Rodzice Igorka : )

Igor - opinie rodziców

Zuzia

Rok temu okazało się, że Zuzia nudzi się z mało dyspozycyjną nianią. Nie chcieliśmy korzystać z typowego „klubiku”, czyli przechowalni dla maluszków. Po długich internetowych poszukiwaniach trafiliśmy na stronę „Daisy” – i już ona odbiegała od innych „kubikowych” stron. Widać było, że właściciel miał pomysł na opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym. Były zasady, rytm i rytuał, zajęcia, dbałość o bezpieczeństwo i higienę. Rzeczywistość odpowiada internetowej wizytówce! „Daisy” to wspaniałe miejsce dla ciekawych świata dzieci-maluchów. Pani Basia Kulaç jest ciepła, radosna i rzeczowa, jednocześnie chętnie poradzi zagubionemu rodzicowi z perspektywy psychologa. „Ciocie”, nie wiemy jak to możliwe, ale wszystkie ciepłe, uśmiechnięte, cierpliwe. Wszystko działa! A Zuzia pierwszego dnia adaptacji po 5 minutach powiedziała nam „pa pa” i poszła bawić się z „ciocią” i dziećmi. I tak już zostało. Niestety, Zuzia wyrosła z „Daisy”, a chcielibyśmy, żeby w tym dobrym świecie „Daisy” mogła jeszcze długo żyć. Było nam z wami super! Dziękujemy

Zuzia z rodzicami

Zuzia - opinie rodziców

Weronika

Czas, jaki nasze dziecko spędziło w DAISY było cennym doświadczeniem zarówno dla nas rodziców jak i samej Weroniki. Poczyniła ogromne postępy w kontaktach z innymi dziećmi. Z dziecka zamkniętego w sobie i stojącego pod ścianą stała się inicjatorem zabaw. Nauczyła się sprzątać po sobie zabawki, myć zęby (może to robić co 10 minut) i co najważniejsze dla nas oduczyła się chodzić w pieluchach. Bardzo dużo nauczyła się piosenek, które śpiewa cały czas.

Zawsze w przedszkolu Weronika była uczesana, przebrana w czyste ubranie, umyta, czy posmarowana kremem na spacerze, nigdy nie miała odparzeń.

Bardzo ciepło zawsze w domu wypowiadała się o ciociach, wspomina zabawy czy bajki, jakie jej czytały.

Jako rodzice również otrzymaliśmy duże wsparcie, w przedszkolu zawsze mogliśmy liczyć na fachową pomoc. Mieliśmy zawsze poczucie, że nasze dziecko jest bezpieczne i pod dobrą opieką. Na pewno kolejne nasze dziecko też będzie chodziło do DAISY.

Weronika - opinie rodziców

Olivier

Olivier w 2 roku życia zaczynając przejawiać własną wolę, chęć interakcji z innymi dziećmi, rozpoczął przygodę w Międzynarodowej Akademii Malucha Daisy. Przyznaję, że osłabiając stopniowo symbiotyczną więź z mamą powoli zaakceptował nowe miejsce(zaczynaliśmy od 2-3 godzinnych rozstań).

Pod wpływem intuicji wybrałam tę placówkę i doświadczyliśmy, że to ciekawe, interesujące dla Oliviera miejsce. Dzień w Akademii wypełniony jest zabawą, zajęciami ruchowymi, ćwiczeniami rozwijającymi sprawność manualną rąk – tak istotnymi działaniami dla kształtowania dziecięcego umysłu.

Olivier zachęcony do rozmaitych, bardziej samodzielnych działań (samodzielnego jedzenia, treningu czystości, uczestnictwa we wspólnych aktywnościach) często bywał chwalony, a to najprostsza droga do uczenia się nowych rzeczy. Podjął wiele nowych zadań mających na celu poznanie otoczenia i wypróbowania swoich możliwości (ceramika, taniec). Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować jego czas w okresie 2-3 r.ż. na miłym spędzaniu czasu, który jednocześnie był dla niego sytuacją uczenia – A co doda Oli?

Kojarząc słowo Daisy – dzieci, rozumiejąc coraz więcej, z uśmiechem na twarzy czeka przy drzwiach, przebierając entuzjastycznie nóżkami. Gorąco polecam.

Olivier - opinie rodziców

Krzyś

Serdecznie dziękujemy wszystkim „ciociom” w Akademii Malucha za wspaniałą opiekę nad Krzysiem, za pomoc w jego wszechstronnym rozwoju i okazane mu ciepło i za to, że was tak polubił!

Mama i Tata Krzysia

Krzyś - opinie rodziców

Filip i Janek

Dość niedawno przeprowadziliśmy się z Francji do Krakowa. Początkowo baliśmy się, iż nasze dzieci będą miały problemy z zaadoptowaniem się do nowego kraju, nowego żłobka, a także nowego języka, Angielskiego, który używany jest w Daisy (nasze dzieci przyzwyczajone były do Francuskiego i Polskiego). Dziś, po paru miesiącach odkrywamy z zaskoczeniem, iż mówią oni nie tylko w swoich językach, ale także w języku Angielskim!

Jeżeli chodzi o Akademię, polecamy Daisy wszystkim rodzicom. A dlaczego? Pośród najważniejszych czynników wymienimy: przyjazny, profesjonalny i pracujący z oddaniem personel. Nauczycielki są bardzo miłe, a także wiedzą jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Obserwują rozwój dziecka i konsultują od razu z rodzicami. Zróżnicowanie dodatkowych zajęć jest imponujące:, wymieniając niektóre z nich: wydarzenia społeczne, imprezy dla dzieci, zajęcia artystyczne, konsultacje z logopedą.

Jednakże najbardziej wiarygodną rekomendacją są twarze naszych dzieci. Uwielbiają to miejsce i uśmiechają się codziennie kiedy tam idziemy.

Filip i Janek - opinie rodziców

Ignacy

Najlepszą rekomendacją dla Międzynarodowej Akademii Daisy jest fakt, że polecamy to miejsce wszystkim znajomym posiadającym małe dzieci.

Opieka w Daisy jest w pełni profesjonalna, a zarazem pełna ciepła i zaangażowania. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły, bardzo sympatyczne „ciocie” oraz indywidualne podejście do dzieci to recepta DAISY na super atmosferę. Masa zajęć dodatkowych, które nasz syn bardzo lubił, są dodatkowym atutem.

Szczerze polecamy tą placówkę i zarazem bardzo dziękujemy za cały wysiłek, zaangażowanie i czas poświęcony naszemu synowi.

Ignacy - opinie rodziców

do góry strony